כמה הנחה אפשר לקבל במבצע חיסול החובות של המרכז לגביית קנסות?

כמה הנחה אפשר לקבל במבצע חיסול החובות של המרכז לגביית קנסות?

ישראלים רבים צברו בשנים האחרונות חובות של אלפי שקלים בגין דוחות חניה, קנסות משוטרה ועוד. בתקופה הקרובה אפשר לקבל הנחה על חובות פיגורים

אם אתם גוררים קנסות וחובות חניה, קנסות על עברות תעבורה וכו', והגעתם למצב שבו קנס קטן הצטבר לחוב של אלפי שקלים – זה הזמן לשלם אותם. השבוע החל מבצע שיימשך 4 חודשים להסדרת החובות בתשלום מופחת.

מדובר במבצע של המרכז לגביית קנסות אגרות, הפועל תחת רשות האכיפה והגבייה, וגובה חובות מסוגים שונים עבור משרדי ממשלה ורשויות השלטון, ביניהם דוחות משטרה מסוג ברירת משפט, קנסות בית משפט לתעבורה, קנסות בית משפט בהליך פלילי וקנסות מנהליים.

הפחתת החוב מגיעה עד 40%, וניתן לפרוס את החוב לתשלומים (מספר התשלומים המירבי יהיה כמספר החודשים שנותרו עד לסיום המבצע).

כיצד משלמים? 

  • מזומן: בדואר, לאחר הצגת תעודת זהות או דרכון. אין צורך בשוברי תשלום.
  • בכרטיס אשראי: במוקד השירות הטלפוני 073-2055000 או *35592.
  • בכרטיס אשראי: באתר רשות האכיפה והגבייה (לחצו כאן למעבר לתשלום החוב).

אגב, חייב שהגיע להסדר חוב מול המרכז לגביית קנסות לפני תחילת המבצע, ועומד בהסדר התשלומים, רשאי לפנות למרכז לבירור גובה הסכום העדכני במבצע ולבקש לשלם את החוב בתנאי המבצע. 

ברשות מדגישים שחובות שלא ישולמו בתקופת המבצע, ימשיכו לצבור תוספות פיגורים, ויינקטו הליכי אכיפה וגבייה לרבות הטלת עיקולים, הגבלות והליכי כינוס.

המבצע יסתיים ב-15.3.2016.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות