עוד מעט נוכל לנהל תקשורת דו-כיוונית עם חברת התעופה כשהטיסה מתעכבת

עוד מעט נוכל לנהל תקשורת דו-כיוונית עם חברת התעופה כשהטיסה מתעכבת

שירות לקוחות שמשלב בוטים יוכל לשפר דרמטית את חוויית השירות 

תחושת חוסר האונים שמאפיינת אותנו כשאנו מקבלים ערב לפני טיסה הודעה שהטיסה מתעכבת, אך אין לנו איך לחזור אל החברה ולבקש פרטים, תתחלף אולי בעוד כמה חודשים במענה יעיל ואדיב.

במקום לקבל מסרון ולנסות לצלצל למוקד שירות מייגע של חברת תעופה, אפשר יהיה לנהל תקשורת דו-כיוונית של מסרונים.

זאת, באמצעות שירות שפיתחה חברת לייבפרסון (LivePerson). מדובר בפלטפורמה לניהול יעיל של אינטרקציות עם לקוחות, שהושק כבר בהצלחה בחברת התעופה Hawaiian.

הרעיון, כאמור, הוא לתת מענה אמיתי ונקודתי ללקוחות שפונים לחברה באמצעות מסרון. ההודעות כוללות מידע על עיכובים, זמני צ'ק אין ושינויים בשער הטיסה, והן חוסכות לנוסע גם תסכול וגם זמן יקר.

פלטפורמת LiveEngage, שפיתחה לייבפרסון, מאפשרת ללקוחות לתקשר עם חברת התעופה גם באמצעות צ'אט בפייסבוק – בין אם הם בבית, במונית בדרך לשדה התעופה או בכל מקום אחר, כשלמעשה השירות לא בהכרח ניתן על-ידי נציג אנושי בלבד, אלא משלב בוטים המשמשים נציגי שירות וירטואליים לצד נציג שירות אנושי, המשתלב בשיחה כאשר הבוט מזהה צורך לכך.

כעת נותר לקוות שחברות תעופה נוספות יאמצו בהקדם את הפלטפורמה הזאת, שככל הנראה הייתה יכולה לסייע מאוד לנוסעי אל על בשנה שעברה – כאשר החברה הייתה בעיצומו של סכסוך פנימי וביטלה טיסות כמה פעמים ביום.

תגובות: 0

נגישות