אילו חיילים יכולים ליהנות מהטבת סלקום TV חינם ועד מתי?
הטבת סלקום TV חינם

אילו חיילים יכולים ליהנות מהטבת סלקום TV חינם ועד מתי?

הטבת סלקום TV חינם לחיילים נשמעת מצוין – אבל אנחנו בפואנטה קראנו בשבילכם את האותיות הקטנות. היכנסו לכתבה לקבלת התמונה המלאה
סלקום פרסמה אתמול הטבה מפתיעה לחיילים – אבל יש בה גם אותיות קטנות. לפי הכותרת בהודעה לעיתונות, סלקום מבטיחה לחיילים גישה חינם לאפליקציית סלקום TV בסלולרי עד סוף שנת 2020. אולם, לא כל חיילי צה"ל יכולים ליהנות מההטבה. כאשר קוראים היטב את ההודעה מתגלים כמה סייגים שהופכים את ההטבה הנדיבה הזאת למוגבלת:

  • ההטבה מיועדת מלכתחילה רק למי שיש לו חבילת סלולר של סלקום. חייל שמנוי בחברת סלולר אחרת לא יכול ליהנות מסלקום TV חינם, כך שזה ממש לא רלבנטי לכל החיילים. מי שירצה להצטרף לחבילת סלולר של סלקום צריך לדעת שסלקום היא כיום חברה לא זולה ויש חבילות סלולר של חברות אחרות, שהן זולות יותר.
  • ההטבה רלבנטית רק לאפליקציית סלקום TV לייט: אפליקציה זו מאפשרת צפייה במשיר סלולרי אחד – ולא בכל התכנים (למשל – לא כוללת ערוצי ספורט).

בהתייחס להטבה אמר אבי גבאי, מנכ"ל קבוצת סלקום: "השהות בסגר הממושך מאתגרת את כולנו, וגם את החיילים שנמצאים בצבא ולא יכולים לצאת הביתה. החלטנו בחברה להקל על החיילים את השהות בתקופת הסגר, ואנו מאפשרים להם לצפות בתוכן בידורי ואיכותי שיעביר להם את הזמן, ללא עלות החל מהיום ועד סוף השנה האזרחית. אנו תקווה שמהלך זה יעודד ולו במקצת את החיילים שתורמים למדינה ועושים שירות משמעותי בתקופה מורכבת זו".

גבאי מדבר על כלל החיילים, בעוד שההטבה מיועדת רק למנויי סלקום.

במילים אחרות, יפה שסלקום מצ'פרת חיילים – אבל ההטבה הזאת היא סלקטיבית ומוגבלת. לזכותה של סלקום ייאמר שגם אפליקציית סלקום TV לייט מציעה תכנים טובים, סדרות של HBO ועוד, אבל חייבים לתת את התמונה המלאה. אין ספק שגם הטבה של צפייה חינם בחלק מהתכנים של סלקום TV למשך שלושה חודשים זה יפה, אבל זה רחוק מאוד מלומר "סלקום TV חינם לחיילים".

יש לנו עדכונים מעולים בטלגרם. הצטרפו אלינו >

היכנסו להתעדכן העוד חדשות בקבוצת סלולר וטלוויזיה >

מה סלקום משיגה באמצעות הטבת סלקום TV חינם לחיילים?

סלקום TV נמצאת במצב לא פשוט מול המתחרות שלה, ובמיוחד מול פרטנר TV, אשר מציעה חבילה זולה יותר. חבילת פרטנר TV כוללת הנחה לנטפליקס – וקשה להתחרות בה.

הרעיון של סלקום לפנות לקהל החיילים, שנמצאים בעוצר יציאות, ולהציע להם לצפות בשירות סלקום TV חינם, נועד להתמודד עם התחרות בדרך יצירתית. למעשה, הטבת סלקום TV חינם לחיילים מניבה לסלקום הרבה מאוד תועלות:

  • חשיפה של השירות שלה באופן מהיר לאלפי לקוחות צעירים
  • הגדלה מהירה ואיכותית של מאגר המידע שלה – כי כל מי שרוצה להוריד את האפליקציה פרטים שנשמרים במאגרי החברה
  • מנויים נוספים למסלולי הסלולר שלה (שרובם, כאמור, לא זולים)
  • חיזוק התדמית שלה בתקשורת ובציבור כחברה שמתגייסת למען החיילים בסגר

בשורה התחתונה, אנחנו בעד כל חברה שרוצה לפרגן לחיילים, וברור שכל חברה עושה הכול כדי להרחיב את מעגל הלקוחות שלה, אבל מן הראוי לתת מכל הלב ולספק את התמונה המלאה.

שתפו את הכתבה!

ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה, זה ממש חשוב לנו…

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות