מאווררי תקרה לבית, לגינה ולעסקים - פואנטה

מאווררי תקרה לבית, לגינה ולעסקים

מאווררי תקרה לבית הולכים והופכים נפוצים בקרב רבים שמעדיפים להימנע מהדלקה ממושכת של המזגן. בניגוד למזגן, הם לא מייבשים את האוויר ולא מזהמים את הסביבה

(תוכן פרסומי)

התקנת מאווררי תקרה לבית ולבתי עסק הולכת ונעשית נפוצה בישראל ובמדינות שבהן מזג האוויר והאקלים חם ברוב ימות השנה, בעיקר בקרב כאלה שמעדיפים להפחית את השימוש במזגן. זאת, בשל החסרונות שיש למזגן בהשוואה למאוורר, החל מהוצאה כספית גדולה, דרך בזבוז חשמל משווע ועד פגיעה חמורה באיכות הסביבה.

המאוורר הומצא בשנות ה-60, ומאז עבר פיתוחים רבים ששינו את איכות החיים שלנו. הטכנולוגיה הולכת ומתקדמת, ואנו עדים לשימוש בחומרים קלים וגמישים, פריטים מעוצבים וססגוניים ומנועים חזקים שמסוגלים להפיק כוח רב. בין אם מדובר על מאווררי תקרה לבית, ובין אם לתלייה בפרגולה או במסעדה, משבי הרוח הנעימים תורמים לרגעי הנאה קטנים ומשמעותיים.

מזגן אומנם מסוגל לגרום לחלל החדר להתקרר לטמפרטורה יחסית נמוכה וצוננת, אך יש לו חסרונות שלא כולם מודעים אליהם: ראשית, המזגן צורך חשמל לדקה פי 3 ממאוורר תקרה סטנדרטי לבית. גם אם נראה שמדובר באגורות בודדות בלבד, בחישוב העלויות החודשי תוכלו להבחין בסכום שמצטבר, במיוחד אם בחודשים החמים ביותר יולי-אוגוסט.

צריכת החשמל אינה גורמת רק לעלויות כלכליות כבדות עבור הצרכנים. ככל שאנו צורכים יותר חשמל, כך אנו גורמים לשרפת פחם גדולה יותר על ידי תחנות החשמל ובעצם מאפשרים פגיעה ישירה באיכות הסביבה. היום, יותר מתמיד, רצוי לחסוך כמה שיותר בצריכת החשמל כדי למנוע את המשך הפגיעה באוזון.

בנוסף, ישנו ההיבט הרפואי שמרביתנו נוטים להתעלם ממנו. כמה פעמים קרה שהתעוררתם בבוקר עם כאבי גרון או עם כאבי שרירים כאילו ביצעתם אימון אינטנסיבי? הסיבה לכך היא שהקור המלאכותי שהמזגן פולט אינו בריא לגופנו. מדחס המגן ומנוע שלו דואגים לפלוט גז קר לעברנו. חשיפה ארוכה לכך, כגון שינה במשך כמה שעות, גורמת לרבים להרגיש לא טוב. מי שנתון בסיכון מוגבר הם אנשים הסובלים ממחלות נשימה, כגון חולי אסטמה.

מאווררי תקרה לבית בנויים ממוט תלייה ארוך, גוף המאוורר אשר מכסה את המנוע ולרוב 4 להבים נטויים בזווית מסוימת שיוצרים בריזה נעימה כאשר הם מסתובבים. ההתקן של המאוורר הינו פשוט ביותר, וכל מה שנדרש מכם זה ליצור קשר עם איש מקצוע בכדי שיוכל להרכיב אותו בגובה הנכון ובעוצמה המדויקת שלא יקרוס.

אם גם אתם מעוניינים לשנות את ההרגלים שלכם, בקרו באתר של סוהו אייר, שם תמצאו מגוון רחב של מאווררי תקרה לבית, לגינה ולכל אזור אחר במחיר משתלם וכמובן באיכות הטובה ביותר.
תגובות: 0

נגישות