חבילות סלולר לחו"ל לטיסה הבאה שלכם

חבילות סלולר לחו"ל לטיסה הבאה שלכם

טסים לחו"ל בקרוב? מחפשים חבילות סלולר לחו"ל? האם לחברה שלכם החבילה המשתלמת ביותר? היכנסו לכתבה הבאה מבית אתר פואנטה ובחרו נכון את החבילה המתאימה ביותר עבורכם

חבילת חו"ל בחברת הסלולר היא הוצאה גדולה. בין אם מדובר בפלאפון חו"ל ובין אם ברמי לוי  – כאשר אתם מתארגנים לטוס לחו"ל עם המשפחה, כדאי שתתארגנו גם על תקציב של מאות שקלים עבור חבילות גלישה ושיחות. בהמשך הכתבה נסקור את האפשרויות להשתמש בסלולר מחו"ל מבלי להצטרף לחבילת חו"ל שמציעה חברת הסלולר שלנו, אבל לאור העובדה שלקוחות רבים בוחרים באופציה הזאת, הנה כמה טיפים לבחירת חבילת חו"ל.

חבילות חו"ל בחברות הסלולר

גם אם מבחינתכם הפעולה הטבעית ביותר היא להתקשר לחברת הסלולר או להיכנס לאתר שלה ולרכוש חבילת סלולר, כדאי לשים לב לכמה נקודות:

  • איזו חבילה לבחור? יש חבילות שכוללות גלישה, שיחות והודעות, יש חבילות שהם חבילות גלישה לכל התקופה ויש חבילות שמספקות מכסה של גלישה יומית. במקרים רבים אין בכלל צורך בחבילה עם שיחות והודעות, מפני שברגע שיש חבילת גלישה, אפשר לנהל שיחות דרך הוואטס-אפ.
  • לא מומלץ להתפתות לחבילות הגדולות והיקרות – במיוחד ביעדים שבהם יש גישה רחבה לגלישה אלחוטית (WiFi). במקרה שתנצלו את החבילה, תחדשו אותה בלחיצת כפתור מחו"ל.
  • ייתכן שזו הזדמנות טובה לעבור לחברת סלולר שמציעה חבילת חו"ל מוצלחת – כדאי לעשות השוואת מחירים.סים מקומי / בינלאומי

כאמור, החבילות שמציעות חברות הסלולר יקרות, וההוצאה למשפחה יכולה להגיע ל-1,000 שקל לטיול.

שווה לשקול לרכוש סים בינלאומי בישראל או בחו"ל. מעבר למחיר, שהוא נמוך משמעותית ממחיר חבילת חו"ל, היתרון הוא שהיתרה נצברת גם לנסיעות הבאות, מה שלא קורה בחברות הסלולר.

החיסרון הוא שהמספר מתחלף, אבל מצד שני, כל אנשי הקשר של וואטס אפ ימשיכו להופיע כרגיל.

החיסכון עשוי להיות משמעותי מאוד.

מחיריהם של כרטיסי סים לחו"ל אינם אחידים, כדאי לעשות סקר מחירים. מניסיוני, אפשר היום לקנות בארץ סים של גלובל סים בנפח גלישה של 2 ג'יגה במחיר של 100 שקל, וזה עובד מצוין.

אפשר כמובן לקנות גם סים בארץ היעד. לעתים קרובות זה זול יותר מאשר סים שנרכש בארץ, אבל החיסרון הוא שעד שתמצאו ותקנו את הסים, תהיו נטולי חיבור.

גלישה בחו"ל – גם הילדים רוצים

כשהילדים הם בני 8 ומעלה, פתאום מסתבר שכל אחד מהילדים דורש להישאר מחובר לחברים שלו, לאינסטגרם ולוואטס אפ גם כאשר הוא מעבר לים.

הרבה שאלות עקרוניות עולות בנוגע לנושא הזה, כמו האם בכלל ילדים צריכים לקחת טלפון לחו"ל, ואם כן – האם הם חייבים להיות מחוברים כל הזמן, אבל הורים רבים כן מאפשרים לילדים לטוס עם הסלולרי ועם חיבור לאינטרנט.

לשם כך, שווה להתעניין בחבילות המשפחתיות שמציעות חלק מחברות הסלולר, או לרכוש עבורם את חבילת הגלישה המצומצמת יותר.

חשוב גם להגביל אותם ולעקוב אחרי הגלישה שלהם, מפני שהם עלולים לחסל את החבילה במהירות אם יתחילו לצפות בסרטונים ובסדרות לאורך כל הנסיעה.

אגב, פתרון מצוין עבור ילדים הוא רכישה של סים בינלאומי.

שימוש בנקודת גישה

אחת הדרכים ששווה לשקול, במיוחד עם הילדים, היא לא לרכוש עבורם חבילת גלישה בנפרד, אלא לרכוש חבילת גלישה גדולה עבור ההורים, ואז לפתוח עבור הילדים נקודת גישה שבאמצעותה הם יכולים לגלוש.

עם זאת, יש גם חיסרון לשיטה הזאת, כי עליכם להיות יחד כל הזמן. במידה שתתפצלו (למשל חלק מהמשפחה הולכת לעשות קצת שופינג וחלק יושבת בבית קפה), הילדים לא יהיו מחוברים בזמן הזה.

התאמת החבילה לזמן הטיסה

חבילות רבות רלבנטיות ל-14 יום, אבל מה קורה כשטסים ל-15 יום? בדרך כלל לא משתלם לרכוש חבילה גדולה ויקרה יותר. במקרה כזה אפשר להוסיף חבילת גישה יומית או להתחבר לנקודת גישה של מישהו אחר מבני המשפחה.

אל תשכחו לעקוב

יש לעקוב אחרי השימושים בחבילה באמצעות האפליקציה של חברת הסלולר.

כך אפשר לתכנן נכון את כמות השימוש הרצויה וההגיונית לאורך הטיול.

מחירי חבילות חו"ל של חברות הסלולר (בשקלים,16.8.2018)

דוגמאות לחבילות חו"ל לנסיעה בינונית (עד 14 יום)

חבילות גלישה + שיחות

 רמי לויפלאפוןגולן טלקום
מחיר160210260200200
הרכב החבילה3 ג'יגה + 60 דקות שיחה + 40 הודעות12 ג'יגה + 150 דקות שיחה + 100 הודעות10 ג'יגה + 250 דקות שיחה והודעות + גלישה חופשית באפליקציות פופולריות3 ג'יגה + 100 דקות שיחה והודעות2 ג'יגה + 200 דקות / הודעות

מחירי חבילות גלישה בחו"ל בלבד

 פלאפוןסלקוםWe4G
מחיר16017090140
נפח גלישה2 ג'יגה1 ג'יגה1 ג'יגה2 ג'יגה

דוגמאות למחירי חבילות חו"ל נסיעה ארוכה (עד 30 יום)

 פלאפוןסלקוםפרטנר

We4G

הוט מובייל
מחיר350240300160160150250300
הרכב החבילה20 ג'יגה + 500 דקות שיחה והודעות + גלישה חופשית במספר אפליקציות2 גי'גה +100 דקות שיחה / הודעות3 ג'יגה או 1000 דקות שיחה או 1000 הודעות1 ג'יגה או 145 דקות שיחה או 145 הודעות3 ג'יגה ללא שיחות/הודעות1.5 ג'יגה גלישה  + שיחות והודעות ב-89 אגורות ליחידה5 ג'יגה גלישה + שיחות והודעות ב-89 אגורות ליחידה1 ג'יגה ליום + שיחות / הודעות חינם

מחירי חבילות חו"ל לטיסות קצרות מאוד

פרטנרסלקוםפלאפוןהוט מוביילWe4G
מחיר20018050 שקל ליום40 שקל ליום50
הרכב החבילה20 ג'יגה גלישה + גלישה ללא הגבלה באפליקציות פופולריותגלישה ללא הגבלה + שיחות בעלות של שקל ליחידה ל-5 ימים1 ג'יגה גלישה + שיחות/הודעות בעלות של 1.5 שקל1 ג'יגה גלישה + שיחות / הודעות בעלות של 90 אגורות0.75 ג'יגה גלישה עד 10 ימיםתגובות: 0

נגישות