בואו לערוך אירועים עסקיים ביקב בנימינה

בואו לערוך אירועים עסקיים ביקב בנימינה

גיבוש, סדנאות, כנסים או הרצאות – אם אתם מחפשים היכן לקיים אירוע עסקי בשרון, כדאי שתכירו את האפשרות לקיים אירועים עסקיים ביקבי בנימינה. המקום מציע ארבעה מתחמים והתאמה לדרישות הלקוח, והכול בסטנדרטים גבוהים

אירועים עסקיים ביקב בנימינה

(תוכן מקודם)

חברות רבות מחפשות מקומות איכותיים ויפים למפגשי חברה. על המקומות האלה לשמור על רף הכרחי של אוכל איכותי ומתקנים מתאימים, ויחד עם זה להיות מעוצבים ועדכניים. חשובה גם האווירה של המקום, כדי להבטיח אירוע מהנה ומוצלח, שיהיה אפקטיבי לעובדי החברה ולמנהליה כאחד.

המתחם לאירועים עסקיים ביקב בנימינה מתחלק לארבעה מתחמי משנה, ולכל אחד ייחוד משלו. ארבעת מתחמי האירועים ביקב משתרעים על פני שתי קומות. הם יכולים להכיל עד 250 אורחים. בכל קומה יש ציוד מולטימדיה מתקדם.

לכן, אם אתם חושבים לערוך אירועים עסקיים בשרון בואו לכאן. יעידו על המקום מנהלי החברות ששכרו אותו. הם יוצאים תמיד עם חיוך על פניהם כי הם יודעים שהעובדים קיבלו שירות ותנאים מושלמים.

אירועים עסקיים עם ערך מוסף

לאירועים עסקיים ביקב יש פעילויות נלוות שמעשירות מאוד את מפגשי החברה, כגון סיורים מרתקים ביקבים שלנו, סיורי טעימות יין, משולבים בטיולי ג'יפים, שמהם יוצאים האורחים עמוסי חוויות. מאוד מומלץ להעשיר את מפגשי החברה והאירועים העסקיים בפעילויות כאלה.

במתחם ניתן לקיים אירועים עסקיים מסוגים שונים:

  • ימי עיון
  • כנסים
  • ימי חברה
  • ישיבות דירקטוריון
  • סדנאות

סדנאות באירועים עסקיים בשרון יוצרות אירוע מושלם. המקום יעודי לדרישות הלקוח, ולכן הופך את הסדנאות הנערכות בו למוצלחות. כל הסדנאות ואירועים עסקיים מלווים בהיצע קולינרי מושלם וכמובן ביינות ההטובים ביותר שלנו. הקייטרינג שלנו יותאם במלואו לדרישות הלקוח.

רוצים לערוך אירוע עסקי בשרון? 

אם אתם מעוניינים לערוך אירוע עסקי בשרון, בטח תשמחו לדעת שחדרי הישיבות במקום יתאימו בדיוק לדרישות הגבוהות ביותר של הלקוח, המבקש מקום פסטורלי ומושלם לישיבות הדירקטוריון שלו. החדרים מאובזרים במלואם בכל הציוד החדיש ביותר, ומותאמים להצגת מצגות וכיוצא באלה.

אירועים עסקיים הם חלק חשוב בכל חברה או גוף עסקי, ולפיכף אנחנו מציעים את החוויה המושלמת לכל דרישה של הלקוחות שלנו, מכנסים ועד סיורי טעימות וטיולי ג'יפים. כל אירוע עסקי מנוהל מצדנו בקפדנות ולשביעות רצון מלאה של מנהלי החברה, מנהלי משאבי האנוש והאחראים מטעם החברה על הפעילויות החיצוניות.

אירוע עסקי מוצלח מבחינתנו מסתיים כשכל המשתתפים יוצאים בחיוך, אחרי שקיבלו תכנים שלוו באוכל משובח וכמובן ביינות המעולים מהיקב שלנו. אירוע ביקב בנימינה תמיד יסתיים כך, בחיוך ובהבטחה לחזור שוב אלינו.

פנו אלינו ונתפור לכם אירוע בדיוק לפי המידה, במיוחד עבורכם, אם זה סיור טעימות המלווה בכנס, אם זה יום עיון עם ארוחה מלאה ויינות היקב, או ישיבת דירקטוריון מפוארת ומושקעת.

מתחמי האירועים שלנו יותאמו בדיוק לדרישות שלכם. שביעות רצון העובדים והאורחים מובטחת. אירועים עסקיים בשרון זה יקב בנימינה, ואל תשכחו לקנות את היינות שלנו בתום האירוע, כך תוכלו לשתתף בחגיגה גם את בני משפחתכם וחבריכם. אז למה אתם מחכים?

קראו עוד כתבות בפואנטה:תגובות: 0

נגישות