חברות התעופה הטובות בעולם הן אלה שכנראה לא תטוסו בהן: עומאן ואתיחאד

חברות התעופה הטובות בעולם הן אלה שכנראה לא תטוסו בהן: עומאן ואתיחאד

גם היינאן איירליינס, שדווקא כן טסה לישראל ומתחרה באל על על הקו לבייג'ין, מככבת ברשימה. היכן נמצא שדה התעופה הטוב בעולם ומהו אתר המלונות הכי טוב לשנת 2016?

נחשו איפה לא נמצא את אל על? ברשימה הארוכה והמכובדת של חברות התעופה המצטיינות לשנת 2016. כבכל שנה, התקיים לאחרונה טקס World Travel שבו נבחרו חברת התעופה והמלון הטובים ביותר לשנת 2016, ולחברת התעופה הטובה ביותר בעולם נבחרה חברת התעופה הלאומית של אבו-דאבי – אתיחאד (Etihad Airways) – זו השנה השמינית ברציפות. בין היתר, מציעה החברה לכל הנוסעים במטוס WiFi ושקעי חשמל כדי שלא יהיו מנותקים מהעולם במהלך הטיסה. מי שישלם מספיק, יוכל גם ליהנות מחדר פרטי במטוס.

אתיחאד זכתה במקום הראשון בקטגוריה הכללית, אך בחלוקה לקטגוריות יש חברות אחרות שהייתם שמחים לטוס איתן: כך למשל, היינאן איירליינס, שהחלה לפני חצי שנה לטוס מבייג'ין לתל אביב, וכפי שכתבתי כאן, מספקת תחרות לאל על בקו שהיה בבלעדיותה עד לאחרונה. היינאן זכתה במקום הראשון בקטגוריית מחלקת עסקים וגם במקום הראשון בקטגוריית חוויית הבידור שהיא מספקת לנוסעיה.

היינאן 2

בקטגוריית מחלקת תיירים דורגה ראשונה עומאן אייר, בין היתר, בזכות מרווח של 34 אינץ' בין מושב למושב, וו לתליית המעיל, מערכת מולטימדיה אישית לכל נוסע וחוויית מדיה מגוונת שכוללת סרטים, מוזיקה ומשחקים.

חברת התעופה של האמירויות, Emirites, דורגה ראשונה בקטגוריית התגמול לנוסעים המתמידים, וברית התעופה הטובה ביותר לשנת 2016 היא OneWorld.

שדה התעופה המוביל לשנת 2016 הוא שדה התעופה צ'אנגי (Changi) בסינגפור – והוא למעשה נושא בתואר הזה ברציפות מאז 2006. בין היתר, תמצאו בשדה התעופה הזה גינת פרפרים וגן שעשועים גדול ומאתגר לילדים. אם תרצו, תקבלו שם גם סיורים במדינה ללא תשלום בעת שאתם ממתינים לטיסת המשך.

בקטגוריית חברת תעופה לואו קוסט זכתה אייר אסיה המלזית, חברת הלואו קוסט הגדולה באסיה שמפעילה טיסות ל-88 יעדים ב-25 מדינות.

אתר הוטלס קומביינד זכה בקטגוריה למציאת מלונות במחירים הזולים ביותר, מתוך מאגר רחב של יעדים ורמות ארוח משתנות. בתחום השכרת רכב בחו"ל זכתה אפליקציית RentalCars המאפשרת השוואת מחירים בייעדים שונים. הפרס על האתר הטוב ביותר שמופעל על ידי לשכת תיירות ממשלתית הוענק לארצות הברית על אתר VisitTheUSA.

למלון הבוטיק הטוב בעולם נבחר Saxon Hotel בדרום אפריקה, ומלון העסקים והוועידות הטוב ביותר הוא מלון אלפייסליה בסעודיה, כך שנראה שאנשי העסקים הישראליים לא יזכו ליהנות ממנו. היעד עם פוטנציאל הצמיחה הגדול ביותר לשנת 2017 היא סנט פטרסבורג הבירה הצפונית של רוסיה, שמבצעת השקעות בתשתית התיירות כחלק מההיערכות לארוח משחקי המונדיאל הקרוב.

 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות