כואב לכם כל הזמן? נסו את בי קיור לייזר - מכשיר לטיפול ביתי בכאב

כואב לכם כל הזמן? נסו את בי קיור לייזר – מכשיר לטיפול ביתי בכאב

החל מכאבים אורתופדיים ועד החלמה מפציעות – למה לסבול אם אפשר להיעזר במכשיר ביתי להקלה בכאב?

תוכן מקודם בשיתוף בי קיור לייזר

מי שסובל באופן קבוע מכאבים – ולא חשוב אילו כאבים – מוכן לעשות הרבה מאוד כדי להיפטר מהם.

הוא מתרוצץ בין רופאים, ממתין בתור בסבלנות במרפאות כאב, לוקח כדורים, מתחיל לבצע אימונים שמעולם לא ביצע (שחייה, פילאטיס וכו'), מבקר אצל רפלקסולוגים ועוד ועוד.

אחת הדרכים להתמודדות עם כאב היא באמצעות המכשיר הביתי בי קיור לייזר (B-CURE LAZERׂׂ). מדובר למעשה בסדרת מכשירי לייזר לטיפול בכאבים, בעיות אורתופדיות, פצעים ודלקות, המבוססים על פטנט ישראלי.

הרעיון במוצרי בי-קיור לייזר הוא לקחת טכנולוגיה שהייתה עד כה בעיקר בשימוש מוסדי במרפאות כאב – לשימוש פרטי ואישי.

מדובר בטכנולוגיית הלייזר הרך, אשר הייתה זמינה עד היום רק במכונות נייחות יקרות במרפאות ומכוני כאב. כעת, כאשר היא זמינה בתוך מכשיר נייד וקטן, היא יכולה לסייע לסובלים מכאב באופן הרבה יותר נגיש. וידידותי, כאשר ההמלצה היא להשתמש במכשיר פעמיים ביום במשך 6 דקות.

המכשיר מיועד לטיפול בכאבים ובבעיות אורתופדיות כרוניות ואקוטיות, כגון כאבי גב, ברכיים, בלטת בעקב (דורבן), דלקת בגיד אכילס, שחיקת סחוס, דלקת בשורש כף היד, מרפק טניס ועוד.

בנוסף, הוא מסייע בריפוי ובהאצת החלמה של פצעים ופצעים קשיי ריפוי, כוויות, אקנה, הרפס, זיהומים, צלקות ועוד.

גאווה ישראלית

בי-קיור לייזר, שזכה בפרס החדשנות בביתן הישראלי בתערוכת הרפואה הבינלאומית MEDICA 2014, מיוצר על-ידי החברה הישראלית-בינלאומית אריקה כרמל ומשווק במדינות רבות בעולם.

ממשרדי החברה, הממוקמים בפארק התעשייה והמדע מת"ם שבחיפה, היא מייצאת את מוצריה לרוסיה, דרום אפריקה, אוסטרליה, אנגליה, איטליה, צרפת וגרמניה. מוצרי בי-קיור לייזר מאושרים לשימוש ע"י האיחוד האירופי CE0197, משרד הבריאות הישראלי ומשרדי הבריאות של: איטליה, צרפת, דרום אפריקה, אוסטרליה, רוסיה, סינגפור וקזחסטן.

    רוצה להיפטר מהכאבים? השאר מספר פרטים וקבל הטבה בהזמנת בי קיור לייזר

    תגובות: 0

    נגישות