טעמנו: ממרח טחינה עם דבש של אחוה - פואנטה

טעמנו: ממרח טחינה עם דבש של אחוה

ממרח טחינה עם דבש של אחוה הוא פתרון מוצלח למי שאוהב חלוה אך מתקשה למרוח אותה ולמי שמחפש ממרח מתוק שאינו שוקולד למריחה

ממרח טחינה דבש

עם סיום חגי תשרי והחזרה לשגרה, ההורים חוזרים גם לשבור את הראש מה למרוח בכריך לבית הספר. אחד הממרחים היותר מוצלחים שטעמנו לאחרונה הוא ממרח טחינה עם דבש של חברת אחוה.

כידוע, חברת אחוה היא אחת היצרניות הבולטות בארץ של מוצרי חלוה וטחינה, ולפני מספר חודשים אף פרסמנו כאן ממרח אחר מוצלח שלה: ממרח טחינה עם שוקולד.

כעת מרחיבה אחוה את סדרת ממרחי הטחינה המתוקים, שכוללים גם ממרח טחינה עם סילאן, ומשיקה ממרח טחינה עם דבש, המבוסס בעיקר על טחינה משומשום מלא.הממרח מתאים למריחה בכריך, על צנים או על קרקר, וגם להכנת עוגות ועוגיות.

טעמנו את הממרח ואף הגשנו אותו לילדים על צנים מקמח מלא – מבלי לגלות להם מה מרחנו. הילדים אהבו אותו מאוד ואף ביקשו תוספת.

הטעם מזכיר חלוה (באופן טבעי), כאשר הדבש לא מאוד דומיננטי ולכן גם מי שאינו חובב דבש נהנה ממנו.

המרקם נוח מאוד למריחה, יחסית נוזלי אך לא נוזלי מדי.

מה מכיל ממרח טחינה עם דבש?

הממרח מבוסס על טחינה מלאה (68%).

הטחינה מכילה חומצות שומן וערכים גבוהים ל-100 גרם של סידן (587 מ"ג), ברזל (5 מ"ג), סיבים תזונתיים (10 גרם), חלבון (15 גרם). כמות המלח בטחינה נמוכה – 33 מ"ג ל-100 גרם.

בשורה התחתונה, עבור הורים שמחפשים גיוון ובכלל עבור מי שמחפש ממרח מתוק – מדובר בפתרון טעים. אמנם לא מדובר בממרח דיאטטי, אבל הוא מן הסתם עדיף על כריך עם נוטלה…

מחיר: 8–11 שקלים לאריזת 400 גרם.


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות