יום הצליאק: הנחות על מוצרים ללא גלוטן ברשתות המזון היום ומחר - פואנטה
יום הצליאק

יום הצליאק: הנחות על מוצרים ללא גלוטן ברשתות המזון היום ומחר

הנחות כאלה על מוצרים ללא גלוטן קשה למצוא: לרגל יום הצליאק, נמכרים קמח כרגיל, פסטות, דגני בוקר ושלל מוצרים ללא גלוטן בהנחה של עשרות אחוזים

פסטה בפחות מ-5 שקלים? לרוב הצרכנים זה נשמע שגרתי, אבל עבור הרגישים לגלוטן זה מחיר מציאה של ממש, שמשקף אפילו כ-50% הנחה מהמחיר הרגיל. לראשונה ולמשך יומיים, לרגל יום הצליאק הבינלאומי, ניתנים עשרות אחוזי הנחה ברשתות המזון הגדולות על מגוון מוצרים ללא גלוטן, החל מקמח כרגיל, דרך פסטות ודגני בוקר ועד ציפוי לשניצל. זה הזמן להצטייד לתקופה הקרובה!

כידוע, מוצרים ללא גלוטן הם בדרך כל מוצרים יקרים, וזאת למרות שמדובר במוצרי מזון חיוניים לאנשים שלא יכולים לצרוך מזון המכיל גלוטן ומיוצר מקמח רגיל. דן סלומון, אשר כבר כמה שנים מוביל מאבק הצליאק להוזלת מוצרים ללא גלוטן והקים את ארגון זכויות הצליאק, פנה במשך כמה וכמה חודשים ליבואנים, יצרנים ורשתות מזון.

תוצאה היא יומיים של הנחות גדולות לרגל יום הצליאק, בתאריכים 12-13 בספטמבר 2019: כך למשל, ברמי לוי מציעים 50% הנחה, ברשת ויקטורי מציעים 55% הנחה ועוד.

מאבק הצליאק
דן סלומון, ממובילי מאבק הצליאק ויום ההנחות על מוצרים ללא גלוטן

פסטה של ברילה עולה ביוחננוף במסגרת המבצע 4.75 ש”ח בלבד, כאשר המחיר בדרך כלל כפול ויותר מזה. קמח “כרגיל” ללא גלוטן של אשבל נמכר ברמי לוי ב-11.80 ש”ח, לעומת מחיר רגיל של 15.90 ש”ח.

גם ברשת שופרסל מציינים את יום הצליאק עם הנחות על מוצרים ללא גלוטן.

עוד דוגמאות להנחות על מוצרים ללא גלוטן:

  • אריזת לחמית גדולה של 1 ק”ג: כ-14 ש”ח במקום 23 ש”ח (שופרסל).
  • לחם פרוס ללא גלוטן של גרין לייט: 10.58 ש”ח במקום 18.90 ש”ח לאריזת 500 גרם (שופרסל).
  • ביסקוויט ד”ר שר (Dr Scher): כ-14 ש”ח במקום כ-18 ש”ח (ויקטורי)
  • ספגטי ברילה: 7.60 ש”ח במקום 9.90 ש”ח (רמי לוי)
  • בייגלה ללא גלוטן של אסם: 9 ש”ח במקום 12.30 ש”ח (שופרסל)
  • שניצל תירס טבעול: 17.40 במקום 22.50 (רמי לוי)

בסרטון שפרסם דן סלומון בפייסבוק הוא מציין שורה ארוכה של יצרנים ויבואנים שמשתתפים בשני המבצעים – אסם, שטראוס, ברילה, מיה, עלמה, שסטוביץ’, תנובה, גורי ועוד.עם זאת, כדאי עדיין להשוות מחירים – משום שגם כאשר יש רשתות שמכריזות על הנחות, המחיר אינו אחיד. כמובן, יש לזכור שלא כל רשתות המזון משתתפות במבצע. כך למשל, בעוד שאריזת ק”ג של לחמית ללא גלוטן של אסם עולה בשופרסל כ-14 ש”ח, ביינות ביתן היא עולה כמעט 20 שקל.

לחמית ללא גלוטן
לחמית ללא גלוטן של אסם: 14 ש”ח בשופרסל; 14.90 ש”ח ברמי לוי; 19.80 ש”ח ביינות ביתן

ההמלצה לכל מי שנוהג לקנות מוצרים ללא גלוטן – בין אם מטעמי בריאות ובין אם מטעמים אחרים, להשוות מחירים ולהצטייד בימים אלה בכל המוצרים שאפשר לשמור במזווה לטווח ארוך, משום שמדובר בהנחות גדולות ולא שגרתיות.

עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

פואנטה

 תגובות: 0

נגישות